Gramatura: 280g/m²

Szerokość: 38 cm
Wysokość: 40 cm
z uszami: 74 cm
Głębokość: 11 cm

W ostatnim czasie torba bawełniana z nadrukiem stała się wyjątkowo popularna wśród wielu różnych osób. Bez wątpienia ma to związek ze stale rosnącą świadomością społeczną na temat ekologii oraz tego, jak chronić środowisko. Coraz więcej osób rezygnuje więc z plastikowych i jednorazowych toreb czy reklamówek na rzecz rozwiązań, które można stosować przez długi czas i które nie rozkładają się 500 lat, takich jak bawełniana torba ekologiczna.

Oferowana w naszym sklepie internetowym torba materiałowa na ramię jest wykonana w 100% z bawełny. Materiał ten, dzięki odpowiedniemu uszyciu i grubym splotom, jest wytrzymały, trwały i odporny na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Nasza torba ekologiczna jest wykonana z wysokiej jakości organicznego włókna, z którego można korzystać przez bardzo długi czas.

Nasza torba bawełniana z nadrukiem, na którym jest przedstawione eleganckie logo MASCOTA z psem i kotem to doskonałe rozwiązanie dla miłośników zwierząt i nie tylko, którym zależy wyłącznie na ekologicznych, a jednocześnie i estetycznych rozwiązaniach.

Wytrzymała torba materiałowa na ramię z szerszymi bokami oraz dnem znakomicie zastąpi każdą torebkę czy plecak – torba ekologiczna może posłużyć do przechowywania rzeczy osobistych, takich jak telefon, klucze czy portfel. Torba bawełniana z nadrukiem często jest stosowana przez studentów i uczniów – do bezpiecznego transportowania książek czy przedmiotów niezbędnych podczas zajęć. Torba ekologiczna może posłużyć również jako wielorazowa reklamówka na zakupy – można spakować do niej różne przedmioty, w tym także artykuły spożywcze. Standardowa materiałowa torba jest większa od innych, co pozwala zapakować wszystkie niezbędny rzeczy, które będą potrzebne do wyjścia lub wszystkie produkty zakupione w sklepie. Długie uszy umożliwiają natomiast wygodny transport – torbę można trzymać jak reklamówkę lub założyć na ramię.

M_TORBA_MASCOTA
99 Przedmioty

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Materiałowa torba

Praktyczna i ekologiczna torba bawełniana z bawełny naturalnej o podwyższonej wytrzymałości.

Posiada rozszerzane boki oraz dno. Kolor ecru.

Szyte w Polsce, szwy wzmocnione overlockiem.

Napisz swoją opinię

Pozostałe produkty z tej samej kategorii