O nas

Jesteśmy polską firmą rodzinną zakochaną w magii świec. Produkujemy je od 30 lat, by dodawać wnętrzom piękna i blasku, a chwilom wyjątkowości.

Specjalizujemy się w świecach zapachowych, ponieważ to aromat tworzy serce i osobowość domu, kreuje nastrój, wprowadza przyjemność i błogość.

Kochamy także zwierzęta, bo to one nadają domom niepowtarzalną atmosferę.

Jednak z własnego doświadczenia wiemy, że zapachy naszych psów i kotów czasem nie tworzą w pomieszczeniu przyjemnej aury. Dlatego stworzyliśmy Mascota, specjalne świece zapachowe dla domów, w których mieszkają pupile.

Świece Mascota mają specjalnie opracowane aromaty. Są piękne, by zdobić Twój dom i zarazem wyraziste i trwałe, by skutecznie radzić sobie z woniami zwierząt. Zadbaliśmy, by w naszej kolekcji każdy znalazł aromat dla siebie. Cały czas się rozwijamy, daj więc znać, jeśli chcesz podpowiedzieć nam nowy zapach!

Uwielbiamy pięknie zaaranżowane wnętrza. Wiemy, że takie akcesoria jak świece są „biżuterią” domu. Mają zdobić i podkreślać indywidualny styl, a nie przytłaczać formą czy kolorem. Dlatego świece Mascota oprawiliśmy w minimalistyczny design. By zdobiły Twój dom i zapachem i klasą.

Świece zapachowe Mascota

  • Ekologiczne i naturalne – sojowe, bez dodatków barwinków i parabenów, w szklanym pojemniku i z drewnianym knotem, by jak najlepiej służyć Tobie i domownikom
  • Bezpieczne – solidne, z korkowym zamknięciem, z atestem NIZP-PZH
  • Stylowe – ich minimalistyczny design dodaje wnętrzom klasy, bo wiemy, jak ważnym elementem stylizacji wnętrz są świece
  • Skuteczne – opracowane tak, by nadawać wnętrzom piękny zapach i neutralizować woń zwierząt
  • Sprawdzone – powstały w oparciu o nasze 30 lat doświadczenia w branży świec