O nas
Jesteśmy polską firmą rodzinną zakochaną w magii świec. Produkujemy je od 30 lat, by dodawać wnętrzom piękna i blasku, a chwilom wyjątkowości. Specjalizujemy się w świecach zapachowych, ponieważ to aromat tworzy serce i osobowość domu, kreuje nastrój, wprowadza przyjemność i błogość. Kochamy także zwierzęta, bo to one nadają domom niepowtarzalną atmosferę. Jednak z własnego doświadczenia wiemy, że zapachy naszych psów i kotów czasem nie tworzą w pomieszczeniu przyjemnej aury. Dlatego stworzyliśmy Mascota, specjalne świece zapachowe dla domów, w których mieszkają pupile.

X

Świece Mascota mają specjalnie opracowane aromaty. Są piękne, by zdobić Twój dom i zarazem wyraziste i trwałe, by skutecznie radzić sobie z woniami zwierząt. Zadbaliśmy, by w naszej kolekcji każdy znalazł aromat dla siebie. Cały czas się rozwijamy, daj więc znać, jeśli chcesz podpowiedzieć nam nowy zapach!

X

Uwielbiamy pięknie zaaranżowane wnętrza. Wiemy, że takie akcesoria jak świece są „biżuterią” domu. Mają zdobić i podkreślać indywidualny styl, a nie przytłaczać formą czy kolorem. Dlatego świece Mascota oprawiliśmy w minimalistyczny design. By zdobiły Twój dom zapachem i klasą.

X

Świece zapachowe Mascota

  • Ekologiczne i naturalne – sojowe, bez dodatków barwinków i parabenów, w szklanym pojemniku i z drewnianym knotem, by jak najlepiej służyć Tobie i domownikom
  • Bezpieczne – solidne, z korkowym zamknięciem, z atestem NIZP-PZH
  • Stylowe – ich minimalistyczny design dodaje wnętrzom klasy, bo wiemy, jak ważnym elementem stylizacji wnętrz są świece
  • Skuteczne – opracowane tak, by nadawać wnętrzom piękny zapach i neutralizować woń zwierząt
  • Sprawdzone – powstały w oparciu o nasze 30 lat doświadczenia w branży świec