Składniki: Wosk sojowy, Thai Orchid 

  • Stworzone z myślą o zwierzętach
  • Usuwa do 99% zapachu zwierząt
  • Nie zawiera parafiny
  • Czas palenia: do 50h
  • Produkt z atestem NIZP-PZH
  • 100% naturalny wosk sojowy
  • 100% drewniany knot
  • Bez parabenów, ftalanów i barwników
  • Wyprodukowany w Polsce
  • Satysfakcja gwarantowana

Świece zapachowe kwiatowe

Nasze świece zapachowe kwiatowe zawierają oryginalną egzotyczną mieszankę gruszki, jabłka, brzoskwini, bergamotki, róży, fiołka, lilii i rumianku. Aromaty owocowe i kwiatowe stanowią ulubione zapachy wielu osób. Poprawiają one samopoczucie, dodają energii i zachęcają do działania. Po ciężkim dniu pracy taka mieszanka zapachowa pomaga również zrelaksować się, odpocząć i zebrać nowe siły na kolejne wyzwania. Nasze świece zapachowe kwiatowe umożliwiają uzyskanie w każdym pomieszczeniu łagodnego i odświeżającego egzotycznego zapachu, gdy tylko będziesz miał na to ochotę. Świeca tego rodzaju podczas spalania uwalnia delikatny i słodki aromat, który kojarzy się z wakacjami, ogrodem i wpływa na poprawę samopoczucia. Egzotyczny zapach jest zalecany osobom, które nie przepadają za ostrymi aromatami, za to uwielbiają owoce i kwiaty. Nasze świeczki o egzotycznym zapachu są bardzo praktyczne, ale i stylowe, pozwalają uzyskać piękny i odprężający aromat w każdym wnętrzu, a jednocześnie neutralizują zapachy naszych czworonożnych przyjaciół. Warto zauważyć, że oferowane w naszym sklepie produkty są całkowicie bezpieczne dla zwierząt.

DREWNIANY KNOT
W naszych świecach egzotycznych stosujemy tylko i wyłącznie drewniane, naturalne knoty, które wolne są od substancji chemicznych i innych niebezpiecznych składników. Nasze świece zapachowe kwiatowe palą się małym i iskrzącym płomieniem. Podczas palenia drewniany knot wydobywa dźwięk, który bardzo przypomina brzmienie palącego się drewna w kominku. W ten sposób zapewnia dodatkowe walory słuchowe, które podobnie jak piękny aromat, działają relaksująco i odprężająco.

SOJOWY WOSK
Do produkcji naszych świec używamy wyłącznie delikatnego wosku sojowego, który ma wiele zalet:
• W trakcie spalania nie wydziela on żadnych toksycznych substancji.
• To surowiec naturalny, produkowany z dobrej jakości soi, niezawierający pestycydów ani innych szkodliwych składników, jest więc gwarancją naturalności i bezpieczeństwa.
• Pali się delikatnym płomieniem, nie powodując kopcenia, a jego czas palenia jest dłuższy niż w przypadku zwykłych świec parafinowych.

ELEGANCKIE SZKŁO
Nasze świece zapachowe kwiatowe można zakupić w szklanych okrągłych pojemnikach. Wysokiej jakości szkło, zastosowane podczas produkcji, sprawia, że wszystkie nasze artykuły będą nie tylko elegancko prezentować się w Twoim domu, ale będą również idealnym pomysłem na prezent.

UŻYTECZNE WIECZKO
Do każdej świeczki zakupionej w naszym sklepie internetowym dołączamy oryginalne wieczko, które stanowi bardzo elegancki detal do świec Mascota. Produkowane jest ono z wysokiej jakości materiałów i może sprawdzać się także jako podstawka na stół pod palącą się świecę, co skutecznie chroni blat przed niszczącym wpływem wysokiej temperatury.


Rekomendujemy, by świeca po każdym zapaleniu paliła się minimum 2h.Zapewni to skuteczną neutralizację zapachu zwierząt, a równocześnie umożliwia uzyskanie w danym pomieszczeniu pięknego egzotycznego aromatu pełnego kwiatów i owoców.

Świeca Mascota z upływem czasu może delikatnie zmienić kolor. To efekt stosowania wyłącznie naturalnych składników. Nie jest to wada produktu. Zmiana koloru świecy nie wpływa na jej zapach.

Przed ponownym zapaleniem prosimy odłamać/usunąć zwęglony knot ułatwi to prawidłowe zapalenie knota drewnianego.

Uwaga: Nigdy nie pozostawiaj palących się świec bez nadzoru. Świece należy palić i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. 

M_ŚWIECA THAI ORCHID
101 Przedmioty

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Thai Orchid

Delikatny i odświeżający zapach. Nasz bestseller.

Niepowtarzalna mieszanka zapachu egzotycznych kwiatów z górną nutą gruszki, jabłka, brzoskwini i bergamotki prowadząca do zapachu róży, fiołka, lilii i rumianku.

Eliminuje nieprzyjemny zapach pozostawiając delikatną i świeżą woń.

Napisz swoją opinię

Pozostałe produkty z tej samej kategorii