Składniki: Wosk sojowy, Pine Forest

  • Stworzone z myślą o zwierzętach
  • Usuwa do 99% zapachu zwierząt
  • Nie zawiera parafiny
  • Czas palenia: do 50h
  • Produkt z atestem NIZP-PZH
  • 100% naturalny wosk sojowy
  • 100% drewniany knot
  • Bez parabenów, ftalanów i barwników
  • Wyprodukowany w Polsce
  • Satysfakcja gwarantowana

Świeczka o zapachu lasu

Prozdrowotne właściwości sosny są znane i cenione od wieków. Sosna znakomicie się sprawa w aromaterapii – działa uspokajająco, relaksująco i odprężająco, ale i ma działanie przeciwdrobnoustrojowe, przeciwkaszlowe, a także pobudza krążenie krwi i ułatwia oddychanie. Sosnę można także spożywać w formie naparu. Taka herbatka pomaga szybciej zwalczyć infekcje nosa oraz zatok, a także wzmacnia organizm i poprawia jego odporność. Nasza świeca o zapachu lasu umożliwia uzyskanie wspaniałego leśnego aromatu w pomieszczeniu, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę. Paląca się świeczka o zapachu sosny uwalnia mocny, orzeźwiający i słodki zapach lasu, który pozwala zrelaksować się i odpocząć po długim i ciężkim dniu. Świeczka o zapachu lasu ma zarówno właściwości harmonizujące, jak i zdrowotne – aromat sosny sprawdza się zwłaszcza w przypadku przeziębienia, kaszlu i nieżytu nosa. Jej ostry zapach jest zalecany osobom, które uwielbiają leśne wycieczki i przebywanie na łonie natury. Nasza świeca o zapachu lasu stanowi stylową, a jednocześnie delikatną ozdobę, która sprawdzi się doskonale w każdym pokoju. Ponadto skutecznie neutralizuje zapach naszych czworonożnych przyjaciół i pozostawia przyjemny i relaksujący aromat.

DREWNIANY KNOT

W naszych świecach są stosowane tylko drewniane, naturalne knoty, które są całkowicie wolne od substancji chemicznych. Nasza świeczka o zapachu sosny pali się małym i iskrzącym płomieniem. Podczas spalania, knot wydaje charakteryzujący dźwięk, który przypomina dźwięk palącego się drewna w kominku. W ten sposób świeca zapewnia dodatkowe walory słuchowe, które także działają relaksująco.SOJOWY WOSK
Do produkcji naszych świec używamy wyłącznie delikatnego wosku sojowego, który ma wiele zalet:
• W trakcie spalania nie wydziela on żadnych toksycznych substancji.
• To surowiec naturalny, produkowany z dobrej jakości soi, niezawierający pestycydów ani innych szkodliwych składników, jest więc gwarancją naturalności i bezpieczeństwa.
• Pali się delikatnym płomieniem, nie powodując kopcenia, a jego czas palenia jest dłuższy niż w przypadku zwykłych świec parafinowych.

ELEGANCKIE SZKŁO
Oferowana w naszym sklepie świeczka o zapachu lasu znajduje się w gustownym, szklanym opakowaniu. Wysokiej jakości szkło sprawia, że nasze produkty będą nie tylko elegancko prezentować się w Twoim domu, ale będą również idealnym pomysłem na prezent.

UŻYTECZNE WIECZKO
Świeca o zapachu lasu jest sprzedawana razem z oryginalnym wieczkiem, które stanowi elegancki detal do świec Mascota. Produkowane jest ono z wysokiej jakości materiałów i może sprawdzać się także jako podstawka na stół pod palącą się świecę. W ten sposób można zabezpieczyć blat przed wysoką temperaturą.


Rekomendujemy, by świeca po każdym zapaleniu paliła się minimum 2h. Zapewni to skuteczną neutralizację zapachu zwierzą oraz wyjątkowo przyjemny i odprężający aromat w pomieszczeniu.

Świeca Mascota z upływem czasu może delikatnie zmienić kolor. To efekt stosowania wyłącznie naturalnych składników. Nie jest to wada produktu. Zmiana koloru świecy nie wpływa na jej zapach.

Przed ponownym zapaleniem prosimy odłamać/usunąć zwęglony knot ułatwi to prawidłowe zapalenie knota drewnianego.


Uwaga: Nigdy nie pozostawiaj palących się świec bez nadzoru. Świece należy palić i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

M_ŚWIECA PINE FOREST
95 Przedmioty

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Pine Forest

Ostry, słodki i orzeźwiający równocześnie. Bardzo intensywny zapach z nutą sosnowej igły, która prowadzi do sosnowego lasu.

Świeczka o zapachu sosny świetnie sobie radzi nawet wtedy, kiedy w domu jest więcej zwierzaków.

To nasz najmocniejszy zapach.

Napisz swoją opinię

Pozostałe produkty z tej samej kategorii