Mieszkanka wspaniałych aromatów trawy cytrynowej, meksykańskiej kolendry, pietruszki i kryształków mentolowych.

Wszyscy przenieśmy się do świata MASCOTA, Ty, Twoi przyjaciele i Twój pupil.

Mieszkanka wspaniałych aromatów trawy cytrynowej, meksykańskiej kolendry, pietruszki i kryształków mentolowych.

Wszyscy przenieśmy się do świata MASCOTA, Ty, Twoi przyjaciele i Twój pupil.Składniki: Wosk sojowy, Mexican Coriander


Stworzone z myślą o zwierzętach
Usuwa do 99% zapachu zwierząt
Nie zawiera parafiny
Czas palenia: do 50h
Produkt z atestem NIZP-PZH
100% naturalny wosk sojowy
100% drewniany knot
Bez parabenów, ftalanów i barwników
Wyprodukowany w Polsce
Satysfakcja gwarantowana


Świeca Meksykańska kolendra
Mieszkanka wspaniałych aromatów trawy cytrynowej, meksykańskiej kolendry, pietruszki i kryształków mentolowych. Unoszący się w powietrzu zapach mieszanki ziół działa odprężająco i relaksująco. Świeca meksykańska kolendra zapalona po stresującym oraz ciężkim dniu z pewnością pomoże odpocząć. Zapach świecy ma właściwości harmonizujące, ale nie tylko – wpływa także na pobudzenie krążenia krwi w organizmie, co powoduje wzmocnienie naczyń krwionośnych. Aromat naszej świecy jest dość łagodny i dlatego zaleca się go osobom, które nie przepadają za zbyt mocnymi zapachami. Nasza świeca o zapachu Meksykańskiej kolendry jest delikatną i gustowną dekoracją, która sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu.

DREWNIANY KNOT
W naszych świecach stosujemy jedynie drewniane, naturalne knoty, które są całkowicie wolne od substancji chemicznych czy niebezpiecznych. Drewniany knot pali się małym i iskrzącym płomieniem, którego dźwięk przypomina brzmienie palącego się drewna w kominku. W ten sposób świeca zapewnia przyjemny zapach, ale i dodatkowe walory słuchowe, które także mają odprężające właściwości.

SOJOWY WOSK
Do produkcji naszych świec używamy wyłącznie delikatnego wosku sojowego, który ma wiele różnych zalet:
• W trakcie spalania nie wydziela on żadnych toksycznych substancji.
• To surowiec naturalny, produkowany z dobrej jakości soi, niezawierający pestycydów ani innych szkodliwych składników, jest więc gwarancją naturalności i bezpieczeństwa.
• Pali się delikatnym płomieniem, nie powodując kopcenia, a jego czas palenia jest dłuższy niż w przypadku zwykłych świec parafinowych.

ELEGANCKIE SZKŁO
Nasza świeca zielona herbata znajduje się w szklanym, stylowym opakowaniu. Wysokiej jakości szkło sprawia, że nasze produkty będą nie tylko elegancko prezentować się w Twoim domu, ale będą również idealnym pomysłem na prezent.

UŻYTECZNE WIECZKO
Dołączone do produktu oryginalne wieczko stanowi elegancki detal do świec Mascota. Produkowane jest ono z wysokiej jakości materiałów i może sprawdzać się także jako podstawka pod palącą się świecę.


Rekomendujemy, by świeca po każdym zapaleniu paliła się minimum 2h. Zapewni to skuteczną neutralizację zapachu zwierząt.

Świeca Mascota z upływem czasu może delikatnie zmienić kolor. To efekt stosowania wyłącznie naturalnych składników. Nie jest to wada produktu. Zmiana koloru świecy nie wpływa na jej zapach.

Przed ponownym zapaleniem prosimy odłamać/usunąć zwęglony knot ułatwi to prawidłowe zapalenie knota drewnianego.


Uwaga: Nigdy nie pozostawiaj palących się świec bez nadzoru. Świece należy palić i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

M_ŚWIECA MEXICAN CORIANDER
121 Przedmioty

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Mexican Coriander

Mieszkanka wspaniałych aromatów trawy cytrynowej, meksykańskiej kolendry, pietruszki i kryształków mentolowych.

Wszyscy przenieśmy się do świata MASCOTA, Ty, Twoi przyjaciele i Twój pupil.

Napisz swoją opinię

Pozostałe produkty z tej samej kategorii