Składniki: Wosk sojowy, Flower Green Tea

  • Stworzone z myślą o zwierzętach
  • Usuwa do 99% zapachu zwierząt
  • Nie zawiera parafiny
  • Czas palenia: do 50h
  • Produkt z atestem NIZP-PZH
  • 100% naturalny wosk sojowy
  • 100% drewniany knot
  • Bez parabenów, ftalanów i barwników
  • Wyprodukowany w Polsce
  • Satysfakcja gwarantowana

Świeca zielona herbata

Zielona herbata jest od wieków znana i ceniona za swoje niezwykłe właściwości prozdrowotne. Regularne picie tego napoju wpływa bardzo korzystnie zarówno na zdrowie, jak i wygląd zewnętrzny, a zwłaszcza skórę. Nasza świeca zielona herbata sprawia, że wspaniały aromat naparu może towarzyszyć Ci zawsze wtedy, kiedy będziesz miał na niego ochotę. Unoszący się w powietrzu zapach zielonej herbaty działa odprężająco i relaksująco. Świeca zielona herbata zapalona po stresującym oraz ciężkim dniu z pewnością pomoże odpocząć. Zapach zielonej herbaty ma właściwości harmonizujące, ale nie tylko – wpływa także na pobudzenie krążenia krwi w organizmie, co powoduje wzmocnienie naczyń krwionośnych. Aromat naszej świecy jest dość łagodny i dlatego zaleca się go osobom, które nie przepadają za zbyt mocnymi zapachami. Nasza świeca zielona herbata jest delikatną i gustowną dekoracją, która sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu.

DREWNIANY KNOT
W naszych świecach stosujemy jedynie drewniane, naturalne knoty, które są całkowicie wolne od substancji chemicznych czy niebezpiecznych. Drewniany knot pali się małym i iskrzącym płomieniem, którego dźwięk przypomina brzmienie palącego się drewna w kominku. W ten sposób świeca zapewnia przyjemny zapach, ale i dodatkowe walory słuchowe, które także mają odprężające właściwości.

SOJOWY WOSK
Do produkcji naszych świec używamy wyłącznie delikatnego wosku sojowego, który ma wiele różnych zalet:
• W trakcie spalania nie wydziela on żadnych toksycznych substancji.
• To surowiec naturalny, produkowany z dobrej jakości soi, niezawierający pestycydów ani innych szkodliwych składników, jest więc gwarancją naturalności i bezpieczeństwa.
• Pali się delikatnym płomieniem, nie powodując kopcenia, a jego czas palenia jest dłuższy niż w przypadku zwykłych świec parafinowych.

ELEGANCKIE SZKŁO
Nasza świeca zielona herbata znajduje się w szklanym, stylowym opakowaniu. Wysokiej jakości szkło sprawia, że nasze produkty będą nie tylko elegancko prezentować się w Twoim domu, ale będą również idealnym pomysłem na prezent.

UŻYTECZNE WIECZKO
Dołączone do produktu oryginalne wieczko stanowi elegancki detal do świec Mascota. Produkowane jest ono z wysokiej jakości materiałów i może sprawdzać się także jako podstawka pod palącą się świecę.


Rekomendujemy, by świeca po każdym zapaleniu paliła się minimum 2h. Zapewni to skuteczną neutralizację zapachu zwierząt.

Świeca Mascota z upływem czasu może delikatnie zmienić kolor. To efekt stosowania wyłącznie naturalnych składników. Nie jest to wada produktu. Zmiana koloru świecy nie wpływa na jej zapach.

Przed ponownym zapaleniem prosimy odłamać/usunąć zwęglony knot ułatwi to prawidłowe zapalenie knota drewnianego.


Uwaga: Nigdy nie pozostawiaj palących się świec bez nadzoru. Świece należy palić i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

M_ŚWIECA FLOWER GREEN TEA
139 Przedmioty

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Flower Green Tea

Starannie wyselekcjonowany zapach delikatnie słodki a łagodnie równocześnie. 

Mieszkanka wspaniałego aromatu zielonej herbaty, jaśminu, róży, orchidei i
cytrusów. S
kutecznie odświeża pozostawiając w pomieszczeniu delikatny i
przyjemny zapach. 

Napisz swoją opinię

Pozostałe produkty z tej samej kategorii