Składniki: Wosk sojowy, Amber Bamboo 

  • Stworzone z myślą o zwierzętach
  • Usuwa do 99% zapachu zwierząt
  • Nie zawiera parafiny
  • Czas palenia: do 50h
  • Produkt z atestem NIZP-PZH
  • 100% naturalny wosk sojowy
  • 100% drewniany knot
  • Bez parabenów, ftalanów i barwników
  • Wyprodukowany w Polsce
  • Satysfakcja gwarantowana

Polskie świece sojowe – bursztyn i bambus

Zarówno bursztyn, jak i bambus posiadają liczne właściwości zdrowotne, które są znane i cenione od wieków w różnych miejscach na całym świecie. Aromat bursztynu redukuje stres, uspokaja i umożliwia spokojny sen, ponadto wzmacnia układ odpornościowy, działa przeciwdrobnoustrojowo, zapobiega niewydolności nerek, pomaga w walce z depresją i jest afrodyzjakiem. Natomiast bambus poprawia krążenie krwi w organizmie, ułatwia oddychanie i wprowadza w dobry nastrój. Oferowane w naszym sklepie polskie świece sojowe o zapachu bursztynu i bambusa pozwalają uzyskać w pomieszczeniu wspaniały morski aromat, gdy tylko będziesz miał na to ochotę. Taka świeczka podczas spalania uwalnia subtelny i naturalny zapach, który kojarzy się z wakacjami i poprawia samopoczucie. Świeczka o zapachu morza ma właściwości harmonizujące i prozdrowotne. Jej delikatny zapach jest zalecany osobom, które uwielbiają nadmorskie wycieczki i preferują łagodne aromaty. Nasze polskie świece sojowe są nie tylko praktyczne i pozwalają uzyskać w pomieszczeniu piękny aromat, ale jednocześnie neutralizują zapachy naszych czworonożnych przyjaciół i relaksują.

DREWNIANY KNOT
W naszych świecach stosujemy tylko drewniane, naturalne knoty, które są całkowicie wolne od substancji chemicznych. Nasze polskie świece sojowe o zapachu bursztynu i bambusa palą się małym i iskrzącym płomieniem, którego dźwięk przypomina brzmienie palącego się drewna w kominku. W ten sposób zapewnia dodatkowe walory słuchowe, które działają również odprężająco i relaksująco.

SOJOWY WOSK
Do produkcji naszych świec używamy wyłącznie delikatnego wosku sojowego, który ma wiele zalet:
• W trakcie spalania nie wydziela on żadnych toksycznych substancji.
• To surowiec naturalny, produkowany z dobrej jakości soi, niezawierający pestycydów ani innych szkodliwych składników, jest więc gwarancją naturalności i bezpieczeństwa.
• Pali się delikatnym płomieniem, nie powodując kopcenia, a jego czas palenia jest dłuższy niż w przypadku zwykłych świec parafinowych.

ELEGANCKIE SZKŁO
Nasze świece sojowe znajdują się w szklanych gustownych pojemnikach. Wysokiej jakości szkło sprawia, że nasze produkty będą nie tylko elegancko prezentować się w Twoim domu, ale będą również idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję.

UŻYTECZNE WIECZKO
Do każdej świecy sojowej jest dołączone oryginalne wieczko, które stanowi elegancki detal do świec Mascota. Produkowane jest ono z wysokiej jakości materiałów i może sprawdzać się także jako podstawka na blat pod palącą się świecę - w ten sposób można odpowiednio zabezpieczyć stół przed wysoką temperaturą.


Rekomendujemy, by świeca po każdym zapaleniu paliła się minimum 2h. Zapewni to skuteczną neutralizację zapachu zwierząt, a jednocześnie pozwala uzyskać przyjemny i odprężających morski aromat w pomieszczeniu.

Świeca Mascota z upływem czasu może delikatnie zmienić kolor. To efekt stosowania wyłącznie naturalnych składników. Nie jest to wada produktu. Zmiana koloru świecy nie wpływa na jej zapach.

Przed ponownym zapaleniem prosimy odłamać/usunąć zwęglony knot ułatwi to prawidłowe zapalenie knota drewnianego.


Uwaga: Nigdy nie pozostawiaj palących się świec bez nadzoru. Świece należy palić i przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

M_ŚWIECA AMBER BAMBOO
34 Przedmioty

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię

Amber Bamboo

Naturalny, subtelny zapach.

Nasycony nutami bursztynu, bambusa, bergamotki i drewna wyrzuconego na brzeg morza.

Wyrafinowany zapach, który świetnie nadaje się na co dzień.

Napisz swoją opinię

Pozostałe produkty z tej samej kategorii